הליווי וההדרכה האישית כוללים:

 • אינטייק – הבנת הדינמיקה של היחסים במשפחה

 • אבחון ובניית תוכנית עבודה

 • בניית חוזה ותאום ציפיות הדדי

 • משוב והערכת ההתקדמות

 • ליווי והדרכה בהטמעתה.

​​

 

מטרת הייעוץ והליווי האישי:

 • להאיר את ההורה... להחזיר אליו את תחושת הערך העצמי שלו , להאמין ביכולותיו ובכוחותיו .

שייצא מכל פגישה עם תחושת ערך טובה יותר ממה שנכנס.

 • לתת מענה למשפחה שמתמודדת עם דילמות וקשיים במהלך גידול הילדים .

 • להוביל את ההורה להסתכלות חדשה על המצב.

איך זה עובד?

 •  במפגשים ההורה עובר תהליך של רכישת מודעות לדפוסי ההתנהגות, לתפיסות ולאמונות שלו, לתחושות, לערכים ולבחירות שלו, לרווח ולמחיר של החלטותיו המודעות והבלתי מודעות.

 • בסיום כל מפגש ההורים מקבלים "משימה" לבית – הנחייה כיצד להתאמן במהלך השבוע על העקרונות שנלמדו באותו מפגש.

 • אנחנו מתחילים להנחיל הרגלים ומנהגים משפחתיים חדשים ביומיום שלנו בבית, ומובילים את המשפחה כולה למקום נעים, בטוח, שליו ושמח יותר.

 

איפה, מתי וכמה?
המפגשים מתקיימים בקליניקה שלי בערד, אחת לשבוע

המפגש הראשון נמשך שעתיים , יתר המפגשים הם בני שעה ורבע .

מחיר :

הדרכת הורים

 

הדרכת הורים פרטנית - ייעוץ וליווי אישי להורים

הדרכת הורים - למה צריך את זה?

הורות לא נלמדת באף בית ספר, למרות שזהו המקצוע החשוב הקשה והמאתגר ביותר, הנמשך שנים רבות. אין "חוק חינוך להורות חובה" המחייב לקבל הכשרה בסיסית מתאימה לקראת היותנו הורים... ועם זאת הורים רבים נתקלים באתגרים לא פשוטים במהלך גידול הילדים, ולא מוצאים את הכלים להתמודד בצורה יעילה. 
 

כהורים כולנו מתמודדים פחות או יותר עם אותם קשיים ובעיות, אין אף בית שיש בו רק שלווה ושקט עם הילדים בכל המישורים... אבל לעיתים קורה שמגיעים לתחושה של איבוד שליטה על המצב, ומתוך כך מרגישים כעסים גדולים על עצמנו ועל הילדים. במצבים האלה אנחנו מרגישים מתוסכלים, מיואשים ומותשים, חסרי אונים בהתנהלות היומיומית עם ילדינו... מה שבוודאי גורר גם רגשות אשמה, דאגה רבה ופחד מה יהיה איתם בעתיד.
 

אצל הורים רבים ישנה תחושה של ייאוש לגבי הסיכוי לשינוי. אחרי שהתייעצנו עם גננות ומורים, בני משפחה וחברים, אחרי שקראנו מאמרים ונדמה לנו שניסינו כבר הכל בבית אבל כלום לא השתנה, אנחנו לא תמיד מאמינים שניתן לשפר את המצב הקיים...

אבל החדשות הטובות הן שיש מה לעשות! ישנם כלים מאוד אפקטיביים שאנו לומדים לעומק בהדרכת ההורים, וכאשר מיישמים אותם בבית עם הליווי והתמיכה הניתנים במפגשים, רואים תוצאות גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך, גם בבית וגם מחוצה לו.
 

בסופו של דבר, ממש כפי שכל ילד זקוק להדרכה ולתמיכה כדי שהתפתחותו הפיזית, הקוגניטיבית הרגשית והחברתית תהיה מיטבית, גם אנו ההורים זקוקים לליווי, תמיכה והדרכה מקצועית שתעזור לנו להיות הורים מובילים יותר, רגועים, חזקים ומשפיעים במערכת המשפחתית, להיות ההורים שחלמנו להיות... ובשביל זה נוצרו הדרכות ההורים.


הליווי האישי יעשה לכם את החיים קלים יותר בהתנהלות היומיומית בבית, יביא לשינוי מיטבי ביחסים במשפחה, וישנה לכם לגמרי את נקודת המבט על ההורות ועל הילדים שלכם.
 

למי מתאימה הדרכת הורים פרטנית?

כל משפחה שבאה לקבל ייעוץ והדרכה הורית מתחברת באופן שונה ואחר לתהליך. יש רבים שמתאימה להם  הדרכת הורים בקבוצה שיש בה יתרונות רבים משלה, ויש הזקוקים לליווי פרטני שהוא אישי יותר, ויש בו היכרות מעמיקה יותר עם ההורים והילדים במשפחה.

הליווי הפרטני יכול להתאים גם להורים שזקוקים להתאמה אישית מבחינת לוח הזמנים שלהם, או המיקום, והמפגשים הקבוצתיים אינם נגישים עבורם, או להורים שחשובה להם מאוד הפרטיות, וחוששים מחשיפה בקבוצה מכל סיבה שהיא.

יש הורים שמתאים להם לשלב עבודה קבוצתית עם ליווי פרטני, או להמשיך בליווי פרטני לאחר שמפגשי הקבוצה מסתיימים... בכל התלבטות מזמינה אתכם להתייעץ איתי, ויחד נבחן מה המתכון הטוב והאפקטיבי ביותר עבורכם למפגשי ההדרכה.